مقالات آموزشی طراحی دکوراسیون داخلی

زیباترین مدل کابینت های گلاس (40 ایده جذاب برای آشپزخانه)

زیباترین مدل کابینت های گلاس

های گلاس، یکی از محبوب ‌ترین و زیباترین کابینت آشپزخانه می باشد. سطح درخشان high gloss، به آشپزخانه زیبایی و شکوه خیره کننده ای می بخشد. این متریال، یک کابینت ارزان در مشهد محسوب می ‌شود؛ به همین دلیل، آشنایی با زیباترین مدل کابینت های گلاس به شما در چینش آشپزخانه با یک طرح مدرن و مقرون به صرفه کمک می نماید.

استفاده از زیباترین مدل کابینت های گلاس در آشپزخانه

یکی از محبوب ترین انواع کابینت، high gloss است؛ اصلی ترین دلیل برای این موضوع، انعطاف این محصول برای استفاده در انواع دکوراسیون ها و سبک های شیک می باشد. تنوع رنگی این متریال، باعث شده که افراد با سلایق مختلف بتوانند از میان طرح های آن، مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایند. با این حال، توصیه می شود از رنگ های روشن برای فضاهای کوچک استفاده گردد تا بزرگتر دیده شوند. علاوه بر این، جنس هایگلاس هم در استفاده از آن بسیار تاثیرگذار است؛ چرا که هر نوع، ویژگی های استقامتی و درخشش متفاوتی دارند.

انواع زیباترین مدل کابینت های گلاس

با توجه به نیاز و کاربرد، انتخاب های متنوعی برای جنس کابینت در بازار وجود دارند. جدیدترین مدل های کابینت های گلاس، به شرح زیر می باشند:

هایگلاس براق

هایگلاس براق

high gloss که زیباترین کابینت است، به پوشش براق خود معروف می باشد. با این حال، برخی از انواع به دلیل جنس رویه خود سطح درخشان تری دارند.

این مدل کابینت های گلاس، مناسب چه نوع چیدمان هایی است؟

سطوح براق به دلیل بازتاب بالای نور، می توانند محیط آشپزخانه را بزرگتر نشان دهند. به همین دلیل، یکی از بهترین انتخاب ها برای فضاهای کوچک می باشند.

مدل مات

کابینت مات

با این که های گلاس معمولا به صورت براق دیده می شود؛ علاقه مندان می توانند از انواع مات نیز استفاده نمایند.

این مدل high gloss برای چه کسانی مناسب است؟

  • به دلیل ساده تر بودن جنس مات، انتخاب بهتری برای طرفداران سبک های مینیمال و مدرن می باشد.
  • در مقایسه با نوع براق، جای لک و انگشت کمتری روی های گلاس مات می ماند؛ به همین دلیل، انتخاب بهتری برای افراد دارای فرزند کوچک می باشد.

طرح اکلیلی

کابینت های گلاس اکلیلی

یکی از انواع شیک ترین مدل کابینت های گلاس، طرح های اکلیلی هستند. در این سبک از متریال کابینت، بین ورقه ها اکلیل به کار می رود. معمول ترین رنگ ها در مدل اکلیلی، انواع روشن مانند کرم و سفید می باشند.

این مدل چینش مناسب چه کسانی است؟

علاقه مندان به رنگ های روشن که نمی خواهند فضای آشپزخانه خیلی ساده و یکنواخت باشد، می توانند از طرح اکلیلی استفاده کنند.

مدل بدون دستگیره

Handle less high gloss

یکی از انواع دستگیره کابینت آشپزخانه، مدل های مخفی هستند که در اجرای هایگلاس بدون دستگیره استفاده می شوند.

این مدل High gloss برای چه کسانی مناسب می باشد؟

  • این طرح، انتخاب اول طرفداران سبک های مدرن است؛ چرا که استفاده از دستگیره مخفی، باعث ایجاد شیک ترین مدل کابینت های گلاس برای آشپزخانه ها با این چیدمان می شود.
  • بهترین انتخاب برای افراد با فرزند کوچک که می خواهند از دسترسی آن ها به کابینت ها جلوگیری کنند.

هایگلاس دستگیره دار

کابینت هایگلاس دستگیره دار

استفاده از دستگیره ها، می تواند به فضای آشپزخانه جلوه زیبایی ببخشد. همچنین، دستگیره به سهولت باز و بسته شدن درب ها و نماندن جای لک انگشت روی آن ها، کمک می کند.

مدل دستگیره دار مناسب چه کسانی است؟

همه سلیقه ها می توانند از بین اشکال و طرح های متنوع این مدل، متناسب با سلیقه خود انتخاب کنند.

ترکیب High gloss با متریال های دیگر

ترکیب High gloss با متریال های دیگر

یکی از جدیدترین مدل های کابینت های گلاس، ترکیب متریال های گوناگون است. ترکیب چند جنس مختلف می تواند یک فضا شیک و خاص در خانه شما به وجود آورد. استفاده از شیشه روی در کابینت ها یا ترکیب شیشه و فلز در دستگیره ها ظاهر مینیمال و مدرنی به خانه می دهد. همچنین، کانتر چوب طبیعی یا MDF، تضاد زیبایی در بافت و رنگ با سطح براق هایگلاس ایجاد می کند.

این مدل High gloss مناسب چه کسانی است؟

علاقه مندان می توانند با استفاده از این مدل، جلوه مدرن یا رستیک به خانه خود بدهند.

چینش پله ای

چینش کابینت پله ای

در این مدل چینش high gloss، کابینت ها با عمق های مختلف اجرا می شوند. با قرارگیری پله ای کابینت می توان از فضای آشپزخانه بهتر استفاده کرد.

چینش پله ای برای چه چیدمان هایی مناسب می باشد؟

شیک ترین مدل کابینت های گلاس برای آشپزخانه های کوچک و مدرن، این سبک می باشد.

های گلاس دو رنگ

های گلاس دو رنگ

به طور کلی، هایگلاس ها با رنگ های خنثی مانند کرم، سفید و طوسی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال، با توجه به دکوراسیون کلی خانه می توان رنگ های خنثی را با انواع گرم مانند زرد، قرمز و… ترکیب کرد. برای داشتن زیباترین مدل کابینت های گلاس، بخش اصلی چیدمان خنثی و قسمت های کوچک فضا با رنگ روشن طراحی می شوند.

این مدل High gloss مناسب چه کسانی است؟

افرادی که می خواهند در کنار سبک مدرن به فضای خانه خود گرما و رنگ ببخشند، می توانند از این مدل طراحی آشپزخانه استفاده نمایند.

هایگلاس طرح چوب

کابینت طرح چوب

اصلی ترین تفاوت کابینت های گلاس با ممبران، داشتن حس و شکل چوب در ممبران است. در جدیدترین مدل های کابینت های گلاس، طرح چوب و دیگر متریال ها موجود می باشند؛ با استفاده از این کابینت می توانید حس گرمای طبیعت را به خانه خود بیاورید.

طرح چوب مناسب چه چیدمان هایی است؟

این طرح از های گلاس، می تواند با مدل های ساده ترکیب شود و فضای شیک و گرمی به خانه بدهد.

آشپزخانه طرح ال

آشپزخانه طرح ال

یکی از روش های طراحی آشپزخانه با استفاده از های گلاس، مدل L است. این سبک چینش کابینت، دسترسی خوبی به تمام بخش های آشپزخانه فراهم می کند. آشپزخانه های طرح ال به دلیل فضای بازی که در وسط محیط ایجاد می نمایند، انتخاب خوبی برای به کار بردن جدیدترین مدل کابینت جزیره ای، می باشند.

آشپزخانه طرح L مناسب چه چیدمان هایی است؟

با توجه به فضای موجود، می توان طرح کابینت L شکل را در آشپزخانه های کوچک و بزرگ برای بهترین استفاده از فضا، به کار برد.

آشپزخانه طرح G

High gloss در آشپزخانه طرح جی

در چینش کابینت های گلاس به شکل G، یک بخش اضافه به صورت کانتر در جلوی آشپزخانه ساخته می شود. از این فضا می توان به عنوان میز غذاخوری استفاده کرد.

آشپزخانه طرح G مناسب چه چیدمان هایی است؟

طرح جی، زیباترین مدل کابینت های گلاس برای فضاهای خانوادگی می باشد.

چینش هایگلاس به صورت U

چینش هایگلاس به صورت یو

نصب هایگلاس به صورت U، بدین شکل است که سه تا از دیوارهای آشپزخانه را با کابینت می پوشانند. به این صورت، میزان فضاهای در دسترس بیشتر می شود.

طرح یو مناسب کدام خانه ها است؟

در آشپزخانه های بزرگ که افزایش تعداد کانترها، باعث محدودیت در فضای آن ها نمی شود؛ بهترین مکان ها برای اجرای طرح U می باشند.

نورپردازی کابینت هایگلاس

نورپردازی آشپزخانه

استفاده از لامپ های LED می تواند به جلوه بخشی بیشتر شیک ترین مدل کابینت های گلاس، کمک نماید. این لامپ ها پشت کابینت ها نصب می شوند و شدت نور آن ها قابل تنظیم است؛ به این صورت، سطح درخشان های گلاس بیشتر به چشم می آید.

 

ایده هایی برای شیک ترین مدل کابینت های گلاس

شما می توانید با توجه به سبک منزل و سلیقه خود انواع طراحی کابینت های گلاس را انجام دهید.

شیک ترین مدل کابینت های گلاس با رنگ روشن High gloss kitchen cabinet کابینت سفید آشپزخانه مدرن جدیدترین مدل آشپزخانه small high gloss kitchen چینش کابینت مدرن آشپزخانه جی با رنگ روشن high gloss در آشپزخانه طرح یو کابینت و جزیره هایگلاس کابینت طرح چوب آشپزخانه سفید و بزرگ کابینت جدید با جنس high gloss رنگ های متضاد در آشپزخانه کابینت با رنگ خنثی هایگلاس در آشپزخانه کوچک آشپزخانه جدید کابینت رنگ تیره آشپزخانه اپن آشپزخانه شیک آشپزخانه یو جدید طراحی مدرن کابینت های گلاس آشپزخانه جادار با کابینت هایگلاس جزیره های گلاس کابینت برای آشپزخانه کوچک نورپردازی high gloss

نتیجه گیری

استفاده از زیباترین مدل کابینت های گلاس در طراحی داخلی منزل یا آشپزخانه به خانه جلوه زیبایی می دهد. تنوع طرح ها و رنگ بندی های این متریال در کنار کاربری آسان، فضای خانه را شیک می کند. استفاده از نورپردازی به بزرگ شدن محیط و درخشش بیشتر سطح high gloss کمک می نماید. شما می توانید با مشاوره متخصصین ما در سلام دکور، بهترین مدل کابینت های گلاس برای آشپزخانه خود را طراحی و اجرا کنید.

سوالات متداول

زیباترین مدل کابینت های گلاس، با دستگیره بهتر است یا بدون دستگیره؟

هر دو مدل دارای مزیت و معایبی نیز هستند. کابینت های دستگیره دار بزرگترین ویژگی مثبتی که دارند، نماندن جای لک بر روی آن است. مخص.ا برای خانواده هایی که کودک دارند.

آیا برای آشپزخانه های کوچک، کابینت های گلاس گزینه مناسبی می باشد؟

بله انتخاب بسیار خوبی است. کابینت های گلاس با سطح براقی که دارد، نور را به خوبی بازتاب می کند و همین ویژگی منجر به بزرگتر دیده شدن آشپزخانه می شود.

زیباترین مدل کابینت های گلاس مات، مناسب چه سبک هایی است؟

کابینت های گلاس مات انتخاب بسیار خوبی برای خانه هایی با سبک مدرن و مینیمال می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *