عمومی, مقالات آموزشی طراحی دکوراسیون داخلی

مدل کناف سقف پذیرایی ساده و شیک (22 ایده جدید و جذاب)

مدل کناف سقف پذیرایی ساده و شیک

طراحی یک سقف زیبا یکی از مهم ترین نکات زیبا سازی در دکوراسیون داخلی منزل است. در طراحی سقف باید حتما نکته مهم نورپردازی مناسب، در نظر گرفته شود. مدل کناف سقف پذیرایی ساده و شیک در شکل های مربع، مستطیل و گرد از بهترین انتخاب ها برای دیزاین سقف است که این مدل سقف کناف در طرح های ساده، کلاسیک و مدرن قابل اجراست. انتخاب یک طرح مناسب برای سقف پذیرایی و حال می تواند در نتیجه نهایی زیبایی خانه، اثر بسزایی داشته باشد. سقف کشسان نیز از دیگر مدل های مدرن و در عین حال شیک و ساده برای سقف پذیرایی، آشپزخانه و…. است که طرفداران زیادی دارد.

طرح کناف سقف پذیرایی جدید

کناف سقف پذیرایی 1

کناف سقف پذیرایی 2

کناف کاری سقف نقش بسیار مهمی در زیبایی فضا دارد. کناف در جهت زیبا سازی سقف اجرا می گردد و انواع مدل کناف سقف پذیرایی ساده و شیک موجود است. در هنگام انتخاب طرح کناف جدید و زیبا به برخی نکات توجه کنید.

 • به محیط و فضای مورد نظر توجه بسیاری کنید؛ زیرا طرح کناف برای هر محیطی متفاوت می باشد.
 • سبک منزل و محیط مدنظر شما اهمیت دارد.
 • حتما به رنگ کناف توجه کنید؛ زیرا رنگ ها تاثیر خیلی زیادی در محیط دارند.

طرح کناف سقف مستطیلی

کناف سقف پذیرایی 3

کناف سقف پذیرایی 6

کناف سقف پذیرایی 13

دسته دیگر از طرح های کناف سقف، مستطیلی می باشد. این طرح قابل اجرا در سقف تمام بخش ها است و از همه مناسب تر برای سقف های مستطیلی می باشد. مناسب ترین نوع کناف برای سبک مدرن، مستطیلی و مربعی است. این طرح جز کناف سقف ساده می باشد.

کناف سقف پذیرایی کلاسیک

کناف سقف پذیرایی کلاسیک

کناف سقف کلاسیک

Kenaf model of the classic reception ceiling

Konaf model of stylish and classic reception ceiling

در منازل با سبک کلاسیک، سقف بسیار حائز اهمیت می باشد که بیشتر مواقع به شکل دایره اجرا می گردد. طرح های دایره ای به شکل برجسته و یا فرو رفته، محل مناسبی برای نصب لوستر می باشد. بر روی آنها می توانید از کاغذ دیواری ساده و تایل استفاده نمایید.

کناف سقف پذیرایی گرد

کناف سقف پذیرایی 7

کناف سقف گرد

کناف سقف پذیرایی گرد

طرح کناف سقف گرد به علت ظاهر لاکچری و لوکسی که دارد؛ دارای طرفداران بسیاری می باشد. اگر سقف پذیرایی گرد یا مربعی شکل دارید؛ از این طرح بهره ببرید. شما با یک نورپردازی در این طرح، شکوه بسیاری به آن می بخشید.

طرح کناف سقف پذیرایی مدرن

کناف سقف پذیرایی 16

کناف سقف پذیرایی 17

کناف سقف پذیرایی 18

کناف سقف پذیرایی 19

کناف سقف پذیرایی 20

برای خانه های با سبک مدرن، سقف کناف گزینه مناسبی می باشد. زیرا دست شما باز است و هر طرح و رنگی که بخواهید می توانید انتخاب نمایید. مدل کناف سقف پذیرایی ساده و شیک، گزینه خوبی برای خانه هایی با سبک مدرن است زیرا منجر به بیشتر دیده شدن سبک مدرن پذیرایی می شود. شما با یک نورپردازی می توانید زیبایی این طرح را چندین برابر کنید.

مزیت های مدل کناف سقف پذیرایی ساده و شیک

 • کناف ها انعطاف پذیری بالا دارند و بسیار سبک هستند. بنابراین می توانند انتخاب مناسبی برای طراحی سقف باشند
 • نصب کناف سقف پذیرایی مانند رابیتس کاری سقف پذیرایی جدید بسیار آسان است و به راحتی قابل اجرا است
 • با هزینه پایین می توان از انواع مختلف کناف سقفی را با کمترین نفرات نصب کرد
 • سقف پذیرایی از نوع کناف، به نوعی یک عایق حرارتی محسوب می شود.

نکات کلیدی در انتخاب مدل کناف سقف پذیرایی ساده و شیک

 • حتما قبل از انتخاب مدل کناف سقف پذیرایی با متخصصین در این حوزه مشورت کنید تا بهتر متوجه فرق سقف کاذب با کناف شوید
 • اگر سالن پذیرایی کوچک، بدون پنجره و کم نور است بهتر است از مدل سقف کناف پذیرایی ساده و شیک استفاده کنید تا فضا را بزرگتر و جذاب تر نشان دهد.
 • قبل از پیاده سازی کناف برای سقف پذیرایی، به جزئیات تاسیسات سقفی خود دقت کنید تا متوجه شوید برای سقف کناف بهتر است یا رابیتس
 • اجرا کناف برای سقف پذیرایی باید به گونه ای باشد که با سایر المان های دکوراسیون هم خوانی داشته باشد. در انتخاب رنگ و اشکال هندسی دقت لازم را داشته باشید.

هزینه اجرا مدل کناف سقف پذیرایی

این مسئله کاملا روشن است که هر چقدر طرح ها به کار رفته شلوغ تر باشد هزینه بیشتری دارد. اگر برای سقف خود از طرح های ساده استفاده کنید قطعا هزینه و قیمت پیاده سازی آن مقرون به صرفه تر است. استفاده از یک طرح ساده و شیک و در عین حال داشتن نورپردازی جذاب می تواند ترکیبی زیبا و شگفت انگیز باشد. برای برآورد هزینه اجرا، می توانید با متخصصین سلام دکور در این حوزه صحبت کنید و آن ها پس از بازدید می توانند به صورت دقیقه هزینه را برآورد کنند و به شما اطلاع دهند.

جمع بندی

در هر محیطی مخصوصا پذیرایی، سقف اهمیت بسیاری دارد. مدل کناف سقف پذیرایی ساده و شیک گزینه مناسبی برای دیزاین سقف می باشد. خوشبختانه کناف سقف تنوع بسیار بالایی از جمله مدل کناف سقف ساده، مستطیلی، مدرن، کلاسیک، گرد و… دارد. قبل انتخاب مدل کناف به برخی نکات مانند مشورت با افراد متخصص، توجه به جزئیات تاسیسات سقف و همخوانی با الباقی دکوراسیون فضا توجه فرمایید. هر چقدر طرح های به کار رفته شلوغ تر باشد؛ باید هزینه بیشتری صرف کنید.

سوالات متداول

مدل کناف سقف پذیرایی ساده و شیک چه مزایایی دارد؟

سهولت در نصب و اجرا، انعطاف پذیری بالا و وزن پایین، مقرون به صرفه و عایق حرارت.

انواع سقف کناف شامل چه مدل هایی می باشد؟

دارای انواع مدل از جمله کناف سقف ساده، مربعی، مستطیلی، L شکل، مدرن، کلاسیک، گرد و لاکچری می شود.

قبل اجرا مدل کناف سقف پذیرایی ساده و شیک چه نکاتی حائز اهمیت است؟

حتما قبل اجرا به برخی نکات که شامل مشورت با افراد متخصص، توجه به ابعاد فضا و میزان دریافت نور طبیعی، دقت کردن در جزئیات تاسیسات سقف و همخوانی دیزاین سقف با الباقی دکوراسیون محیط می شود؛ دقت فرمایید.

مشــاوره تلفنـــی رایــــگان

در زمینه انواع خدمات نصب و معرفی فروشگاه، به شما مشاوره تلفنی رایگان می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *