با توجه به اینکه مجموعه سلام دکور یک مارکت پلیس انلاین در زمینه معرفی کابینت کار است در این قسمت قوانین و مقررات وبسایت سلام دکور را در بخش” مشتریان” و” پیمانکاران” تقسیم می کنیم.

قوانین و مقررات پیمانکاران

 1. پیمانکار کابینت می بایستی در شهر مشهد باشد و اینکه حداقل 2 سال سابقه فعالیت ورزومه کاری در زمینه کابینت باشد
 2. پیمانکار می بایستی دانش فنی کافی برای پذیرفتن خدمات صفر تا صد اجرای کابینت را داشته باشد.
 3. مجموعه سلام دکور در ازاء معرفی پروژه کابینت به پیمانکار درصد همکاری دریافت می کند و پیمانکار موظف است در ابتدای معرفی هر پروژه جدید درصد تعیین را به مجموعه سلام دکور پرداخت نماید.
 4. سلام دکور فقط یک معرف در زمینه خدمات کابینت است و هیچ گونه مسئولیتی در قبال پروژه مشتری ندارد و تمام مسئولیت پروژه بر عهده پیمانکار است
 5. پیمانکار برای همکاری با مجموعه سلام دکور لازم است نمونه کار کافی داشته باشد
 6. پیمانکار برای همکاری با مجموعه سلام دکور پذیرفته است که طبق قرارداد با مشتری عمل کند و در زمان مقرر پروژه را تحویل دهد.
 7. پیمانکار برای همکاری با مجموعه سلام دکور لازم است توانایی طراحی کابینت و آشنایی کامل با رنگ ها و مدل های کابینت را داشته باشد
 8. پیمانکار برای همکاری با مجموعه سلام دکور پذیرفته است که مسئولیت هرگونه بی احترامی و برخورد بد با مشتریان معرفی شده را بپذیرد.
 9. داشتن اخلاق حرفه ای و مورد احترام قرارداد مشتری در راس موارد مهم در مجموعه سلام دکور است
 10. سلام دکور برای افزایش رضایت مشتریان خود بصورت هفته ای با تمام مشتریان خود بصورت تلفنی و حضوری در ارتباط است و از عمکلرد پیمانکاران خود را مورد تحقیق قرار می دهد

قوانین و مقررات مشتریان کابینت

 1. مشتری کابینت مجموعه سلام دکور را به عنوان یک معرفی کننده متخصص حوزه کابینت شناخته است.
 2. مشتری کابینت باید این را بداند که خدمات صفر تا صد کابینت زمان بر است و باید حداقل زمان ممکن را برای اجرا کابینت داشته باشد.
 3. مسئولیت هرگونه دیرکرد برای آماده سازی فضای آشپزخانه برای شروع پروژه برعهده خریدار کابینت است.
 4. انتخاب متریال و رنگ مورد نظر با مشاوره متخصصین مجموعه سلام دکور انجام می شود اما بعد از تایید مدل و رنگ کابینت دیگر امکان تغییر وجود ندارد
 5. خریدار کابینت میتواند بصورت رایگان از کاشناسان متخصص مجموعه سلام دکر مشاوره رایگان دریافت کنند و بعد از بررسی های لازم از خدمات مدنظر استفاده کنند.
 6. در مجموعه سلام دکور بازدید اولیه و اعلام قیمت اجرا کابینت بصورت رایگان است
 7. حداکثر زمان بازدید و اعلام هزینه و ارسال فاکتور برای مشتریان کابینت بین 24 تا 72 ساعت خواهد بود.
 8. همانطور که گفته شد سلام دکور معرفی کننده پیمانکاران کابینت است و قرارداد بصورت مستقیم بین پیمانکار و خریدار کابینت بسته می شود.
 9. قرارداد فی مابین در 3 نسخه بسته خواهد شد که یک نسخه قرارداد در اختیار مجموعه سلام دکور قرار می گیرد.
 10. سلام دکور هیچ مسئولیت در جهت تحویل به موقع پروژه، کمی و کیفی پروژه و … ندارد.