عمومی, مقالات آموزشی طراحی دکوراسیون داخلی

رنگ کابینت سفید با چه رنگی ست میشود

how-to-set-white-color-cabinet

آشپزخانه بخش مهمی از هر خانه‌ای است و معمولا خانم‌ها روی ظاهر و چیدمان آن حساسیت بسیاری دارند. فارغ از اینکه کابینت لوکس می‌تواند زیبایی آشپزخانه را افزایش دهد، رنگ کابینت‌ها نیز از اهمیت زیادی برخوردار هستند. اگر سری به قیمت کابینت در مشهد، تهران، اصفهان یا هر شهری بزنید، احتمالا تصمیم می‌گیرید که بخشی از زیبایی آشپزخانه خود را با رنگ‌بندی درست تامین نمایید. در میان تنوع رنگ‌ها، سفید پرطرفدارترین رنگ در آشپزخانه‌ها است؛ اما این سوال مطرح است که رنگ کابینت سفید با چه رنگی ست میشود؟ در ادامه ترکیب رنگ‌های ویژه آشپرخانه‌های مدرن و البته رنگ‌های مناسب برای ترکیب با سفید را معرفی کرده‌ایم؛ پس تا انتها ما را همراهی نمایید.

رنگ کابینت سفید با چه رنگی ست میشود؟

رنگ کابینت سفید با چه رنگی ست میشود؟

کابینت‌های سفید رنگ علاوه بر اینکه معمولا از مد نمی‌افتند، مزایای دیگری نیز دارند که افراد را ترغیب به استفاده می‌کنند. برای مثال از ویژگی‌های مطلوب کابینت با رنگ سفید می‌توان به وسیع نشان‌دادن فضای آشپزخانه اشاره کرد. اگر دغدغه این را دارید که رنگ کابینت سفید با چه رنگی ست میشود؟ باید گفت خیالتان راحت، چون رنگ سفید را می‌توانید با رنگ‌های بسیاری سِت کنید و محیط آشپزخانه خود را متفاوت نمایید. بهترین رنگ‌هایی که می‌توانید آن‌ها را با رنگ کابینت سفید سِت کنید عبارتند از:

  1. طوسی
  2. طلایی
  3. مشکی
  4. سبز
  5. آبی
  6. قهوه‌ای
  7. نارنجی
  8. صورتی

ست کردن کابینت رنگ سفید با طوسی

کابینت رنگ سفید با طوسی

کابینت رنگ سفید با طوسی

یکی از زیباترین و مدرن‌ترین ست‌های رنگی برای کابینت‌های آشپزخانه ترکیب رنگ سفید با طوسی است. این ترکیب رنگ چشم‌نواز با همه سبک‌های کلاسیک و مدرن هم‌خوانی دارد. استفاده از این ترکیب رنگ می‌تواند محیط آشپزخانه را برای شما پرانرژی و البته آرامش‌بخش نماید. سِت کردن سایر قسمت‌های خانه نیز با این ترکیب رنگی ساده‌تر انجام خواهد شد. 

ترکیب رنگ کابینت سفید با طلایی

رنگ کابینت سفید با طلایی

رنگ کابینت سفید با طلایی

اگر به دنبال ظاهر لوکس و لاکچری برای آشپزخانه خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم رنگ کابینت سفید را با طلایی سِت کنید. رنگ طلایی به محیط آشپزخانه زرق و برق می‌بخشد. وجود رنگ سفید نیز سادگی و آرامش به همراه دارد. این ترکیب رنگ می‌تواند فضایی بسیار خاص برای شما به وجود بیاورد. ضمنا این ترکیب رنگ از جدیدترین ترکیب رنگ‌های روز دنیا است.

رنگ کابینت سفید را با مشکی سِت کنید

رنگ کابینت سفید با مشکی

رنگ کابینت سفید با مشکی

در جواب سوال کابینت سفید با چه رنگی ست میشه، می توان به رنگ مشکی اشاره کرد. استفاده از رنگ تیره‌ای چون مشکی نیز می‌تواند ترکیب جذابی را در کنار رنگ سفید برای شما ایجاد نماید. تضاد میان دو رنگ سفید و سیاه به جهت کنتراستی که بین آن‌ها وجود دارد، فضایی جادویی و ایدئال را به وجود می‌آورد. این ترکیب رنگ می‌تواند آشپرخانه‌ای متفاوت برای شما ایجاد کند.

استفاده از رنگ سبز در کنار رنگ کابینت سفید

کابینت رنگ سفید و سبز

کابینت رنگ سفید و سبز

پیشنهاد ترکیب رنگ سفید و سبز به ویژه سبز زیتونی مناسب افرادی است که به دنبال فضای آشپزخانه با سبک کلاسیک و چشم‌نواز هستند. سرزندگی و نشاطی که این دو رنگ در کنار هم به ارمغان می‌آورند حس طبیعت را در آشپزخانه پدید می‌آورد. شما در ترکیب رنگ سفید و سبز می‌توانید طیف‌های متنوع سبز را استفاده کنید. با این وجود پیشنهاد ما ترکیب رنگ کابینت سفید زیتونی است که هارمونی پیچیده و جالبی را در فضای آشپزخانه ایجاد می‌کند.

ترکیب رنگ کابینت سفید با آبی

رنگ کابینت سفید با آبی

رنگ کابینت سفید با آبی

اگر به دنبال دکوراسیون مدرن هستید، ترکیب رنگ سفید – آبی با ایجاد حس آرامش و امنیت ترکیب رنگ مناسبی خواهد بود. این ترکیب رنگ با بازتاب عالی نور، فضا را بزرگ‌تر، زیبا و منحصربه‌فرد نشان می‌دهد. عده‌ای نیز بر این باورند که این ترکیب رنگ فضایی شبیه آسمان دارد و می‌تواند بسیار الهام‌بخش باشد.

ست کردن کابینت رنگ سفید با قهوه‌ای

کابینت رنگ سفید با قهوه‌ای

کابینت رنگ سفید با قهوه‌ای

برای کابینت سفید چه رنگی ست میشه، رنگ قهوه ای گزینه بسیار خوبی می باشد. ترکیب رنگ کابینت سفید و رنگ چوب (قهوه ای) علاوه بر گرما، صمیمیت، تمیزی و روشنایی، جلوه‌ای شیک و شگفت‌انگیز نیز به دکوراسیون آشپزخانه می‌بخشد. استفاده از این ترکیب رنگ بیشتر در سبک کابینت‌های کلاسیک مشاهده می‌شود اما در هر سبکی می‌توانید از آن استفاده نمایید.

رنگ کابینت سفید را با نارنجی سِت کنید

کابینت رنگ سفید و نارنجی

کابینت رنگ سفید و نارنجی

گرم و پر انرژی بودن رنگ نارنجی و ترکیب آن با رنگ سفید یکی از جالب‌ترین و جذاب‌ترین ترکیب رنگ‌ها برای کابینت‌های آشپزخانه است. اگر شما شخصیتی گرم و پر از انرژی دارید، این ترکیب رنگ مناسب فضای خانه شما خواهد بود. در واقع این ترکیب رنگ می‌تواند محیطی شورانگیز برای شما به وجود بیاورد.

استفاده از رنگ صورتی در کنار رنگ کابینت سفید

شما می‌توانید از طیف رنگ صورتی به ویژه صورتی ملایم برای سِت کردن با رنگ کابینت سفید استفاده نمایید. این ترکیب رنگ محیطی کلاسیک را برای شما خلق می‌کند. آرامش بی‌نظیری که ترکیب رنگ سفید و صورتی به وجود می‌آورد، بی‌نظیر است.

کابینت سفید و صورتی

کابینت سفید و صورتی

سلام دکور، طراحی و پیاده‌سازی بهترین دکوراسیون‌های داخلی

طراحی یک دکوراسیون جذاب و به‌روز نیازمند تجربه، دانش و اطلاعات زیادی است؛ برای مثال شاید شما نتوانید تشخیص دهید که طبق سلیقه خود یا محیطی که در اختیار دارید، رنگ کابینت سفید با چه رنگی ست میشود اما شخصی که در محیط‌های مختلف، با متریال‌های متنوع و سبک‌های متفاوت، همواره بهترین دکوراسیون‌ها را خلق کرده است، قطعا بهترین‌ها را برای شما فراهم می‌کند. سلام دکور به عنوان برترین تامین‌کننده محصولات دکوراسیون و البته تیمی مجرب برای پیاده‌سازی سریع انواع دکورها، آمادگی خدمت‌رسانی به شما همراهان را دارد. همین حالا برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش اقدام کنید.

جمع‌بندی

اینکه رنگ کابینت سفید با چه رنگی ست میشود یا اینکه به طور کلی از چه ترکیب رنگی برای کابینت‌های آشپزخانه خود استفاده کنید، سوالی است که برای پاسخ آن باید معیارهای مختلفی را در نظر بگیرید. براساس نمونه‌های مختلفی که تا به حال اجرا شده‌اند و البته در نظر گرفتن تناسب رنگ‌ها با یکدیگر، 8 پیشنهاد در این مقاله ارائه کردیم که می‌توانید از آن رنگ‌ها در کنار رنگ کابینت سفید استفاده نمایید. برای اینکه بتوانید بهترین دکوراسیون را برای آشپزخانه خود داشته باشید، روی همراهی تیم سلام دکور حساب کنید. ضمنا اگر پیشنهادی برای ست کردن با رنگ کابینت سفید دارید، حتما با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *