عمومی, مقالات آموزشی طراحی دکوراسیون داخلی

مدلهای سقف کاذب برای مغازه (32 مدل جدید و منحصر به فرد)

سقف کاذب مغازه

سقف کاذب به همراه دکور مناسب قطعا جذابیت فروشگاه شما را افزوده و باعث فروش بیشتر محصولات شما خواهد شد. دکوراسیون داخلی مغازه بسیار با اهمیت است و اثر مستقیمی روی میزان جذب مشتری و درصد فروش دارد. بسیاری از مشتریان با دیدن دکوراسیون و طراحی دیوارها و مدل سقف مغازه ناخودآگاه وارد مغازه می شوند و اشتیاق بیشتری برای خرید و دور زدن در مغازه را نشان می دهند. یکی از مهم ترین قسمت های طراحی، پیاده سازی ایده برای سقف مغازه است که شما می توانید با طرح های مختلف و جدید سقف های کاذب، مغازه ای زیبا و جذاب را به نمایش بگذارید.

این نکته را فراموش نکنید که نور پردازی در طراحی سقف مغازه از اهمیت ویژه ای برخودار است و شما با توجه به ارتفاع سقف و دکوراسیون باید نورپردازی مناسب را به کار ببرید. امروزه مدلهای سقف کاذب برای مغازه زیادی با طرح های مختلف مانند سقف کشسان کاذب، پانل، تایل و… طراحی و اجرا می شود. در اکثر فروشگاه ها، کافی شاپ ها، رستوران ها و خانه های مدرن از انواع سقف کاذب استفاده شده تا محیط مغازه، لوکس و متفاوت به نظر برسد.

 

تفاوت سقف کاذب با کناف

در پاسخ به سوال فرق سقف کاذب با کناف چیست باید گفت تفاوت چندانی در بین آن ها وجود ندارد. برای پیاده سازی سقف مغازه شیک می توانید از هر دو این محصولات استفاده نمایید. تفاوت آن ها در هنگام اجرا در سهولت  پیاده سازی، وزن متریال و مقاومت سازه ها است. در مقایسه های گونگون کناف از عملکرد بهتر و بالاتری برخوردار است. 

برای سقف کاذب مغازه رابیتس بهتر است یا کناف؟

برای اجرای طرح سقف مغازه روش های متفاوتی وجود دارد از انواع آن ها به رابیتس کاری و استفاده از کناف ها اشاره کرد. برای پیاده سازی دکور سقف مغازه باید با توجه به مقایسه ها بدانیم برای سقف کناف بهتر است یا رابیتس و کدام به صرفه تر می باشد. نیاز به متخصصین در پیاده سازی رابیتس نسبت به کناف یکی از مهمترین تفاوت های میان آن ها می باشد، این تفاوت باعث می شود اجرای ایده سقف مغازه به روش کناف بیشتر توصیه شود، چه از نظر بعد مالی و چه از منظر صرف زمان، کناف صرفه بهتری دارد.

انواع مختلف مدلهای سقف کاذب برای مغازه

سقف کاذب مغازه رنگ روشن

سقف کاذب مغازه طلا فروشی

سقف کاذب مغازه سه بعدی

سقف کاذب برای مغازه بزرگ

سقف کاذب مغازه با نور مخفی

سقف کاذب مغازه شیک

سقف کوتاه کاذب مغازه

سقف کاذب مغازه با طرح انتزاعی

سقف کاذب محیط اداری

سقف کاذب برای کافی شاپ

سقف کاذب برای سالن انتظار

سقف کاذب مغازه برای پاساژ

سقف کاذب مغازه برای محیط اداری

سقف کاذب مغازه برای محیط فروشگاهی

سقف کاذب مغازه فرهنگی

سقف کاذب مغازه برای رستوران

سقف کاذب مغازه برای کتاب خانه

سقف کاذب مغازه برای فضای استراحتی

سقف کاذب مغازه برای رستوران شیک

سقف کاذب مغازه برای دفتر کار

سقف کاذب مغازه با طراحی خاص

سقف کاذب مغازه چوبی

سقف کاذب مغازه هشت ضلعی

سقف کاذب مغازه برای مهد کودک

سقف کاذب مغازه برای سلف

سقف کاذب مغازه برای مرکز خرید

سقف کاذب مغازه با دیوارپوش آجری

سقف کاذب مغازه با طرح دایره ای

سقف کاذب مغازه سه بعدی

سقف کاذب مغازه رنگی

سقف کاذب مغازه مدرن

امروزه در بازار انواع مختلف مدلهای سقف کاذب برای مغازه موجود است که شما می توانید با توجه به سلیقه خودتان، طرح و مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید. با اجرای سقف کاذب، مغازه شما تبدیل به فضایی جذاب و دلنشین می شود. همچنین دکور مغازه های امروزه همخوانی بسیاری با سقف مغازه دارد که این خود باعث می شود که مغازه ای شیک و جذاب را به وجود آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *