مقالات آموزشی طراحی دکوراسیون داخلی, عمومی

مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه (40 نمونه پیاده سازی شده)

مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه

آشپزخانه قلب تپنده خانه است و طراحی زیبای آن نیاز به تمرکز و دقت بالایی دارد. مدل های مختلف پیاده سازی برای کابینت وجود دارد، یکی از این طرح ها مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه است. این پلان کابینت ها، فضای زیبایی را برای محیط آشپزخانه شما به وجود می آورد. طراحی کابینت آشپزخانه دو طرفه معمولا برای فضاهای بزرگ می باشد، اما در فضا های متوسط نیز می توان این ایده را اجرایی کرد. پیاده سازی مدل های مختلف کابینت در مشهد و سایر شهر ها امکان پذیر می باشد، اما بهتر آن است که ابعاد فضای آشپزخانه خود را در نظر بگیرید. زیبایی این طرح ها با استفاده از انواع صفحه کابینت آشپزخانه دو چندان شده و محیط را چشم نواز می کند.

مدل کابینت آشپزخانه دوطرفه چگونه است؟

آشپزخانه کاربردی با مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه

در طراحی این مدل معمولا، کابینت ها به صورت موازی در برابر هم قرار می گیرند. کابینت دوطرفه باعث ایجاد فضای بیشتر می شود، این فضای ایجاد شده در چیدمان ها کاربرد بسیاری دارند به عنوان مثال با داشتن محیط بیشتر می توان  به راحتی زیباترین چیدمان آشپزخانه عروس را پدید آورد.

مزایای مدل کابینت دو طرفه

این طرح از کابینت ها دارای مزایای بالایی است که در آشپزخانه همراه با زیبایی، کاربرد های فراوانی نیز دارد.

· باعث افزایش فضای آشپزخانه می شوند.

یکی از مزیت های این طرح بیشتر شدن فضای کابینت ها می باشد که می توانیم چیدمان بهتری برای آشپزخانه خود داشته باشیم.

· با این طرح تقسیم بندی مناسب تری در اختیار داریم.

با کمک این طرح می توانید، فضای خود را به بهترین شکل تقسیم بندی کنید تا کابینت های آشپزخانه کاربردی تر نیز بشود.

· طراحی دلپذیر و زیبا به وجود می آید.

با پیاده سازی مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه محیط به زیباترین حالت ممکن آراسته شده و دلنشین می شود.

معایب مدل کابینت آشپزخانه دوطرفه

این مدل از کابینت ها با توجه به مزایای بالایی که دارند، اما دارای معایبی نیز می باشند که پیاده سازی آن ها را دشوار می کند.

· نیاز به فضای زیاد برای طراحی دارد

برای اجرای این طرح به فضای زیادی نسبت به حالت های عادی داریم و معمولا بیشتر در خانه های بزرگتر قابلیت پیاده سازی این طرح وجود دارد.

· هزینه مضاعف آن کار را سخت می کند.

به نسبت طرح های دیگر این کابینت ها، قیمت تمام شده بیشتری دارند و به صرفه نمی باشند.

· برای همه آشپزخانه ها مناسب نیستند.

با توجه به محیط و فضای آشپزخانه است که می توان این مدل را اجرا کرد، حتی در بعضی از آشپزخانه های بزرگ هم نمی شود این مدل را پیاده سازی کرد.

نمونه هایی از پیاده سازی مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه

استفاده از رنگ روشن در مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه تلفیق چوب و رنگ در مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه اجرای کابینت آشپزخانه دو طرفه در فضای کم پیاده سازی کابینت آشپزخانه دو طرفه با کابینت هایگلاس سفید ترکیب طرح چوب و رنگ تیره برای مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه کابینت ام دی اف در مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه آشپزخانه پر نور با مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه سبک مینیمال با کابینت ام دی اف و مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه اجرای پله ای مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه اجرای کوچک کابینت دوطرفه آشپزخانه آشپزخانه دلباز با اجرای طرح کابینت دو طرفه اجرای مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه با کابینت هایگلاس آشپزخانه دل باز با مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه اجرای طرح کابینت دو طرفه در فضای کوچک کابینت آشپزخانه دو طرفه با دیوار آجری اجرای مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه به ساده ترین شکل مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه در آشپزخانه تراس دار پیاده سازی کابینت آشپزخانه دو طرفه به رنگ های تیره مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه با دکوری پیاده سازی کابینت آشپزخانه دو طرفه با ترکیب رنگ ترکیب سفید و طوسی برای مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه اجرای کابینت آشپزخانه دو طرفه در فضای کوچک فضای بزرگ برای مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه پیاده سازی مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه طرح چوب اجرای مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه در آشپزخانه دلباز اجرای کاربردی کابینت آشپزخانه دو طرفه با جزیره اجرای سبک مینیمال برای کابینت دو طرفه آشپزخانه مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه چشم نواز پیاده سازی سبک انتزاعی مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه اجرای کاربردی کابینت آشپزخانه دو طرفه پیاده سازی مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه در فضای بزرگ کابینت آشپزخانه دوطرفه در فضای متوسط پیاده سازی زیبای مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه قهوه ای پیاده سازی مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه اجرای مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه با کمک جزیره کابینت آشپزخانه دو طرفه مینیمال مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه رنگ سفید

سخن پایانی

کابینت در آشپزخانه اهمیت بالایی دارد و طراحی و پیاده سازی آن هر چه کاربردی تر باشد بهتر است.  یکی از طرح های کاربردی برای آشپزخانه، پیاده سازی مدل کابینت آشپزخانه دو طرفه است که با کمک این نوع ما با فضای بیشتر و زیبایی مضاعفی روبرو می شویم. شما می توانید با تیم سلام دکور در ارتباط باشید تا کارشناسان ما با ارائه بهترین و جدیدترین ایده های پیاده سازی کابینت آشپزخانه به شما در این پروسه کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *